Recent Posts from This Journal
-
БТР Al-Wahash или про модульный маневр “Укроборонпрома”
Как известно, Государственный концерн “Укроборонпром” представил на выставке в IDEX-2019 в Абу-Даби свой боевой модуль БМ-3М…
-
Насколько хорош КрАЗ-7634НЕ как универсальное шасси для ракетных комплексов
Как известно сейчас в ОАЭ проходит выставка IDEX-2019, на которой “Спецтехноэкспорт” представил сухопутный вариант ПКР (К)…
-
Добыча газа в Украине и краеугольные камни ценообразования
Мои постоянные читатели прекрасно знают, что каждый месяц я подвожу итоги по трем обязательным темам: добыче газа в Украине, экспорту…
-
Реалии регионов РФ: долги, дефицит бюджетов, обнищание населения
Непосильные долговые обязательства, дефицит бюджетов, нехватка средств на социальные программы – всё это реалии регионов Российской…
-
Вирус российской “серийности” сразил Су-57
Буквально вчера в статье "Эфемерная серийность “Арматы” я пояснил, почему то, что сейчас в российских СМИ рефлексируют…
-
Парадоксы импортзамещения в РФ
Преинтереснейший парадокс имел место на днях в стране застрявшей одной ногой в палеолите, а другой в “прогрессивном” социализме –…
Comments
Немецкое правительство не сомневается в причастности РФ к отравлению в Великобритании бывшего российского агента Сергея Скрипаля и его дочери Юлии.
Об этом в понедельник, 17 сентября, заявил официальный представитель МИД Германии Мария Адебар, передает Укринформ.
По ее словам выводы британских правоохранителей о причастности к химатаке в Солсбери сотрудников ГРУ являются обоснованными.
"Мы имеем полное доверие к оценке британской стороны о том, что в случае с двумя подозреваемыми речь идет о сотрудниках российской военной разведки, и о том, что эта операция, с большой долей вероятности, была одобрена на правительственном уровне. Это наша базовая позиция", - сказала Адебар.
У міжнародній Спільній слідчій групі, що розслідує збиття над Донбасом улітку 2014 року авіалайнера «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній» рейсу MH17, повідомили, як поставляться до нової заяви Росії з черговими звинуваченнями в бік України в цьому збитті.
Як повідомили у групі, відомій за англійським скороченням JIT, там «узяли до уваги» озвучені Міністерством оборони Росії твердження – в яких було заявлено, що за номерами на уламках зенітної ракети, знайдених біля місця збиття, нібито встановили, що ця ракета ще в радянські часи була передана у військову частину на території України. Але у групі нагадали, що попередні твердження Міноборони Росії з цього приводу «неточно викладали факти».При цьому в заяві групи звернули увагу, що вона ще 2014 року просила Росію надати всю інформацію в цій справі, а відтак у травні 2018-го також окремо запитувала конкретну інформацію щодо номерів, які були на кількох знайдених уламках зенітної ракети. Але, наголосили у групі, і ці, і низку інших запитань до Росії там залишили без відповіді, а в серпні 2018-го Росія письмово заявила, що JIT більше не має звертатися ні з якими додатковими запитами для отримання інформації в цій справі.
Спільна слідча група пообіцяла ретельно вивчити представлені в Росії матеріали, як тільки Росія надасть їх – як група просила ще у травні 2018-го і як вимагає резолюція Ради безпеки ООН 2166.
«Від початку розслідування і до сьогодні JIT завжди ретельно аналізувала і обробляла інформацію, надану Росією. Завдяки цьому Спільна слідча група встановила, що інформація Міністерства оборони Росії, представлена раніше громадськості і надана JIT, неточно викладала факти в кількох моментах», – мовиться в заяві.
Група нагадала, що в перебігу розслідування дійшла висновку: пускова установка зенітно-ракетного комплексу «Бук», ракетою з якої збили літак рейсу MH17, належала 53-й зенітній ракетній бригаді зі складу Збройних сил Росії, була доставлена з Росії на окуповану частину Донбасу, звідти здійснила пуск ракети, а після збиття з неї авіалайнера повернута назад до Росії. Але конкретних винних осіб у групі наразі не називали.У російських ЗМІ і заявах офіційних осіб, зокрема з Міноборони, називалися цілком різні версії катастрофи, що мали б зняти вину з Росії – в ній звинувачували, зокрема, українських військових. Проте в перебігу розслідування всі вони були спростовані.
.
но и катер тоже, ибо если бі он біл кацапский - кацапі могли бі строить корабли
скажи це, брехло, не зупиняйся
а чому?
ти якийсь особливий баклан, якому дозволено жіночі примхи?
но тебе уже поздно, безголовьій ггг
какой идийот подарил тебе СК 1200, гебня себя дискредитирует
аватарку смени, обрезанньій пидар, тебе человек сказал
сціш даже на небольших простіх вопросов
потому и написал тебе, что хуцпа.
иди в российский сегмент и там бьікуй, тупизна )
Укруинский потешный флот не исключение из этого правила.
- пуск с движущейся платформьі несколько более сложное, чем с берега.
- того, кстати, у кацапни проблемьі с полимент-редут.