zloy_odessit (zloy_odessit) wrote,
zloy_odessit
zloy_odessit

ВМСУ объявляют о наборе абитуриентов!

Так уж получилось, что на протяжении многих лет авторитет армии в украинском обществе лишь падал. Увы, но только с приходом беды в нашу страну, народ увидел неподдельный героизм воинов и преданность присяге, благодаря чему человек в погонах для каждого украинца теперь образец для подражания и причина неподдельной гордости. И если перелистнуть историю на годы назад, то именно ВМСУ приняли на себе первый, вероломный, не имевший по подлости аналогов, удар "братского" народа. И когда речь заходит о ВМСУ, то прежде всего вспоминается то как не смотря на обещанные тысячи долларов и "жизнь в шоколаде" многие офицеры сделали выбор в пользу моральных качеств и чувства собственного достоинства.

Сейчас у каждого есть возможность стать частью легенды о верности и неподкупности, стать частью истории. Ведь факультет военно-морских сил Одесской национальной морской академии объявляет набор на обучение абитуриентов!


Далі українською, щоб ворогам повилазило...

Спеціальності (спеціалізації):

·  Озброєння та військова техніка:

-   Корабельне ракетно-артилерійське озброєння;

-   Корабельне протичовнове, торпедне, мінне та протимінне озброєння;

-   Корабельне радіотехнічне озброєння та засоби зв’язку.

·  Річковий та морський транспорт:

-   Кораблеводіння;

-   Експлуатація корабельних енергетичних установок.

·  Забезпечення військ (сил):

- Виховна та соціально-психологічна робота у підрозділах, на кораблях ВМС;

- Пошуково-рятувальні, водолазні та аварійні роботи на морі.

Вимоги до рівня освіти вступників:

До Інституту за схемою навчання «курсант»  приймаються громадяни України, які виявили бажання служити у Збройних Силах України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формуваннях та відповідають установленим вимогам проходження військової служби, а саме: громадяни України віком від 17 до 21 року, у тому числі ті, яким 17 років виповнюється у рік зарахування на навчання.

Порядок подання документів:

Для оформлення особової справи на навчання необхідно подати заяву до районного (міського) військового комісаріату за місцем проживання в період з 01 січня до 01 червня року вступу. (При відсутності у військовому комісаріаті рознарядки до Інституту кандидат може подати заяву безпосередньо начальнику в Інституті.)

Вступні випробування та конкурсний відбір:

Абітурієнт допускається до участі у конкурсному відборі для зарахування на навчання, якщо кількість балів у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання не нижче 100 балів з конкурсних предметів (українська мова та література, математика, англійська мова).

Вступні випробування:  психологічне обстеження, фізична підготовленість, медичний огляд військово-лікарською комісією.

Адреса приймальної комісії:

5029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, навчальний корпус 5. Проїзд від залізничого вокзалу автобус №127, трамвай №28 до зупинки вул. Градоначальницька, 20.

Контактний  телефон: (048) 733-36-33

Читайте и смотрите так же в: Файл: Facebook.Формат SVG Файл:Твиттер птица Логос 2012.Формат SVG Ютуб
Tags: ВМСУ, Украина
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo zloy_odessit february 14, 11:32 19
Buy for 50 tokens
Аналитический отдел ресурса “Информационный навигатор” предлагает вашему вниманию рейтинг сильнейших армий Европы, составленный на основе изучения потенциала, как вооруженных сил, так и экономики, энергетики и многих других факторов, более чем пятидесяти стран региона. При расчётах…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 146 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →